PALOMBA COLLECTION

LAUFEN kolekcijos Palomba dizainas atkuria amžino jūros judesio suformuotas mažas įlankėles ar nušlifuotus akmenėlius, kvalifikuotai įkūnytus keramikoje. Visi kolekcijos elementai yra suderinti tarpusavyje, kadangi kiekvienas iš jų turi specifinį italų dizainerių poros, Ludovica ir Roberto Palomba, atspalvį.

Jų dizaino charakteris dar nėra griežtai apibrėžtas, jis sklando tarp geometrinių ir organinių formų. Jo esminė koncepcija yra žmogaus sukurtas kubas, kurį išlenkė ir suapvalino gaivališka vandens energija – jūra, kaip įkvėpimo jėga. Vis dėlto, kolekcijos Palomba praustuvai, vonios, dušo padėklai, klozetai, bidė ir baldai nesiekia pilnai kompleksinio vonios kambario statuso. Būdami ištikimi kolekcijos dvasiai, šie objektai tinka įdomioms kombinacijoms ir su kitais derančio dizaino LAUFEN produktais. Nauji dizaino sprendimai tik sėkmingai sustiprina pačią kolekciją Palomba.

LUDOVICA + ROBERTO PALOMBA APIE PALOMBA COLLECTION

„Palomba kolekcijos projektą pradėjome prieš keletą metų ir nuo tada jį vis dar plėtojame. Tai tarsi knyga su skirtingais skyriais. Kartą, Sardinijoje, kai popietę išėjome pasivaikščioti paplūdimiu per didelę liūtį, pastebėjome nuo lietaus susidarančias netaisyklingų formų balas. Štai kaip mes atradome savo temą, štai kaip gimė kūrybinga pirmojo praustuvo idėja...Mes išplėtojome šią simbiozę - tarp griežtos geometrijos ir gamtos. Iš vienos pusės, tai stačiakampis, o jame – natūralus įspaudas, tarsi suformuotas jūros vandens gludinimo. Įdiegti gamtos elementus pramoninėje gamyboje – didis iššūkis dizaineriams. Tokie objektai atsiranda, iš esmės, dėl priešingybių ar sąveikos, kuriuos sukuria gamta ir žmogaus galimybės.“

Susiję vaizdo įrašai

  Unitazai (5)
 • 820801
  Pridėti prie pasirinkimų
  Pridėti prie palyginimo

  820801

  Pakabinamas unitazas su stačiu nubėgimu

  PALOMBA COLLECTION

  Matmenys: 540 x 360 x 265 mm

 • 823806
  Pridėti prie pasirinkimų
  Pridėti prie palyginimo

  823806

  Pastatomas unitazas be bakelio, su stačiu nubėgimu, universaliu nuotaku Vario

  PALOMBA COLLECTION

  Matmenys: 360 x 560 x 430 mm

 • 824806
  Pridėti prie pasirinkimų
  Pridėti prie palyginimo

  824806

  Kombinuoto unitazo puodas su stačiu nubėgimu, universaliu nuotaku Vario

  PALOMBA COLLECTION

  Matmenys: 700 x 360 x 460 mm

 • 828800
  Pridėti prie pasirinkimų
  Pridėti prie palyginimo

  828800

  Unitazo bakelis, su vandens nuleidimo mechanizmu Geberit TWICO II Dual Flush

  PALOMBA COLLECTION

  Matmenys: 360 x 175 x 435 mm