FLORAKIDS

LAUFEN serija florakids – spalvinga, žaisminga ir žadinanti vaizduotę – tai vonios kambarys, kuriame vaikams tikrai patinka būti. Centrinė kolekcijos florakids figūra – praustuvas, kurio dubuo primena gėlės žiedą – baltą, raudoną arba žalią. Vaikų darželiuose į vieną eilę greta vienas kito surikiuoti praustuvai suformuos daug patogios plokštumos prausimosi reikmenims susidėti. Jei to nepakaks, galite pridėti dar keletą keramikinių debesėlio formos lentynų, kurios atkartoja praustuvų spalvas. Veidrodis gali vaizduoti raudoną gėlytę, arba žalią vikšrelį, suformuotą iš keleto veidrodinių segmentų ir dekoratyvios “galvos”.

Serijos florakids unitazas, sukurtas specialiai vaikams, neturi aštrių briaunų ar kampų. Unitazo sėdynė, idealiai pritaikyta vaikams, gali būti balta, raudona arba žalia. Visos sėdynės turi mažas atramėles nugarinėje dalyje ir yra mažo skersmens, kad mažesnis vaikas neįsmuktų žemyn. Ergonomiškos sėdynės šonuose kyšo ranktūriai, už kurių gali prisilaikyti vaikas, besipratinantis prie sėdėjimo ant unitazo. Inovatyvi kasetė Ecototal užtikrina itin lengvą ir higienišką patogaus viensvirčio maišytuvo naudojimą,

ANDREAS DIMITRIADIS

“Su serija florakids kompanijai LAUFEN pavyko sukurti šiuolaikišką, gyvą, draugišką vaikams atmosferą, kuri nuo pat ankstyvųjų augimo metų puoselėja higienos svarbos suvokimą. Apvalios, patrauklios formos yra derinamos su drąsiomis spalvomis bei gyvūnų ir augalų inspiruotais elementais. Šis vonios kambarys – tai ideali erdvė vaikų darželio auklėtiniams žaisti bei pasinerti į savo vaizduotės pasaulėlius. Čia vaiko santykis su visa produktų linija užtikrintas ne tik emociniame lygyje, bet ir funkciniu, matmenų aspektais. Šis vonios kambarys yra tarsi sukurtas pagal vaikų užsakymą“.

  Unitazai (6)
 • 820031
  Pridėti prie pasirinkimų
  Pridėti prie palyginimo

  820031

  Pakabinamas unitazas su vandens paskirstymo apvadu

  FLORAKIDS

  Matmenys: 520 x 310 x 300 mm

 • 822036
  Pridėti prie pasirinkimų
  Pridėti prie palyginimo

  822036

  Pastatomas unitazas be bakelio, 'washout' tipo, su vandens paskirstymo apvadu, horizontalaus nuotako

  FLORAKIDS

  Matmenys: 385 x 295 x 350 mm

 • 822037
  Pridėti prie pasirinkimų
  Pridėti prie palyginimo

  822037

  Pastatomas unitazas be bakelio, 'washout' tipo, su vandens paskirstymo apvadu, vertikalaus nuotako

  FLORAKIDS

  Matmenys: 385 x 295 x 350 mm

 • 891030
  Pridėti prie pasirinkimų
  Pridėti prie palyginimo

  891030

  Unitazo sėdynė su dangčiu pakabinamam unitazui 820031, lengvai numontuojama, nerūdijančio plieno lankstai

  FLORAKIDS

  Matmenys: 385 x 302 x 65 mm