MODERNA PLUS

Vizualinė modernaplus ašis yra dosnių proporcijų trapecinio plano praustuvai, kurių švelnios linijos krypsta link vartotojo, kartu sudarydamos patogias plokštumas aplink praustuvo dubenį muilui, kremams ir kitiems vonios reikmenims pasidėti. Keramikos dizaino koncepciją sukūrė Peteris Wirzas (Vetica). Šalia įvarių dydžių ir modelių praustuvų, modernaplus siūlo bidė bei unitazus, kurių kokybiškam nuskalavimui užtenka kuklių 4,5 arba 3 litrų vandens. Į kolekcijos ansamblį jaukiai įsilieja ir aiškių linijų prabangios vonios iš storo ir tvirto emaliuoto plieno.

Kaip ir priklauso išbaigtai kolekcijai, modernaplus taip pat siūlo vieningo stiliaus baldus, maišytuvus bei keramines lentynėles. Modulines baldų sistemas suprojektavo austrų dizaino studija Polka (Viena), įvesdama spalvotas detales, leidžiančias ”pritraukti” juos prie įvairių vonios kambario interjerų. Sąmoningai minimalistiniai modernaplus pasižymi ne tik subraižymui bei vandens poveikiui atspariais paviršiais, bet ir tvarkingomis, puikiai išplanuotomis vidinėmis erdvėmis, kurias galima lengvai pritaikyti specifiniams poreikiams. Stilingi, praktiški maišytuvai užpildo modernaplus ansamblį iki pilno vonios kambario sprendimo.

PETER WIRZ

”Kaip atnaujinti tokią sėkmingą kolekciją, kaip moderna? Ką reikia ir ką galima pakeisti, neiškraipant šio bene populiriausio Šveicarijoje LAUFEN vonios kambario charakterio? Kaip dizaino kalba perteikti tradicines Šveicarijos vertybes ir ateities lūkesčius? Iš dizainerio pozicijų, turbūt nėra nieko sudėtingesnio, kaip tobulinti labai gerai pažįstamą objektą, ir sėkmingą versti dar sėkmingesniu! Process Design serijos moderna keramikos liniją sukūrė prieš dešimtmetį. Šveicariškojo dizaino požiūrio evoliuciją irgi tapo vienu iš faktorių, įkvėpusių serijos atnaujinimo idėją. Tiesumas, patikimumas ir nepriklausomumas derinyje su puikiomis vartojimo savybėmis tapo kertiniais naujosios modernaplus bruožais.“

  Vonios (5)
 • 225140
  Pridėti prie pasirinkimų
  Pridėti prie palyginimo

  225140

  Plieninė vonia, sienelės storis 3,5 mm, su triukšmo slopintuvais, vonios talpa 92 l

  MODERNA PLUS

  Matmenys: 1600 x 700 x 395 mm

 • 225120
  Pridėti prie pasirinkimų
  Pridėti prie palyginimo

  225120

  Plieninė vonia, sienelės storis 3,5 mm, su triukšmo slopintuvais, vonios talpa 107 l

  MODERNA PLUS

  Matmenys: 1700 x 700 x 395 mm

 • 225070
  Pridėti prie pasirinkimų
  Pridėti prie palyginimo

  225070

  Stačiakampė vonia

  MODERNA PLUS

  Matmenys: 1700 x 750 x 450 mm

 • 225130
  Pridėti prie pasirinkimų
  Pridėti prie palyginimo

  225130

  Plieninė vonia, sienelės storis 3,5 mm, su triukšmo slopintuvais, vonios talpa 124 l

  MODERNA PLUS

  Matmenys: 1700 x 750 x 410 mm