LUDOVICA+ROBERTO PALOMBA – „PS+A PALOMBA SERAFINI ASSOCIATI“

Itališkas dizainas: kylančios Italijos dizaino žvaigždės – architektai ir dizaineriai Ludovica ir Roberto Palomba pelnė tarptautinį pripažinimą.
Liudovika ir Robertas Palombos garsėja netradiciniu vonios kambario, virtuvės ir gyvenamosios zonos dizainu – ši pora pasiekė Italijos dizaino aukštumas, dirbdami tokiems prekės ženklams kaip „Moroso“, „Poltrona Frau“, „Cappelini“ ir „Boffi“. Tačiau jie kuria dizainą ir architektūriniams projektams, scenos ir ekrano dizainą, planuoja parodas. Neįprastas šios poros dizainas gimsta per jų architektūros, gyvenimo būdo ir pramoninių objektų pojūčio derinį. Ludovica Serafini ir Robertas Palomba studijavo architektūrą Romos universitete. Nuo 1994 m. jie dirbo kartu kaip partneriai ir kartu įkūrė įmonę „Palomba Serafini Associati (ps+a)“. Įmonė įsikūrusi studijoje Milane.  
„Palomba Collection“ yra pirmasis poros LAUFEN sukurtas vonios kambario projektas. Šioje vonios kambario keramikos, aksesuarų ir baldų kolekcijoje ribos tarp vyriškų ir moteriškų formų išsilieja. Ludovica ir Roberto Palomba apibrėžia šią koncepciją kaip „gamtos prisilietimą“ – tai abiejų dizainerių stiliaus bruožas – tiek šiame, tiek kituose dizaino projektuose jie įrodo esantys lygiaverčiai partneriai, nei vienas neužgožia kito. „Palomba Collection“ kolekcijos gaminiai pelnė įvairius dizaino apdovanojimus, tarp jų „red dot“ (dar vadinamą dizaino Oskaru) apdovanojimą, „iF“ produktų dizaino apdovanojimą ir „Design Plus“ ženklą.