PETERIS WIRZAS – „VETICA“

Liucernoje įsikūrusios gamyklos „Vetica“ kredo – „Dizainas su žmogaus prisilietimu“. Tarpdisciplininės, tarptautinės komandos supamas šveicarų dizaineris Peteris Wirzas pastebi pramoninių produktų raidos procesą formose ir funkcijose. Komanda save laiko idėjų kalve – ne tik dizaino srityje, kuris suvokiamas kaip tarpdisciplininis procesas platesniame kontekste. Brynce, Šveicarijoje, 1960 m. gimęs Peteris Wirzas studijavo mechanikos inžineriją. Prieš atsigręždamas į pramoninį dizainą, jis buvo puikiu aukščiausios klasės atletu, du kartus dalyvavusiu olimpinėse žaidynėse ir 1984-aisiais tapusiu Europos čempionu vidutinės distancijos bėgimo rungtyje. Nuo 1997 m. jis per grupę „Vetica“ dirba su Šveicarijos, Europos, Azijos ir užjūrio klientais.
Grupė „Vetica“ apima plačią sričių įvairovę – nuo strategijos ir prekės ženklo kūrimo iki produktų dizaino. Nuo 2001-ųjų „Vetica“ sukūrė LAUFEN kelias produktų linijas – naujausia jų, pelniusi tarptautinį pripažinimą – „Laufen pro“. Laikantis savo filosofijos, kuriant „Laufen pro“ liniją, dizaino konsultacijos vyko glaudžiai bendradarbiaujant su „LAUFEN Bathrooms“ plėtros komanda, užtikrinant gamybos išlaidų tobulinimą, kartu pasiekiant aukštos kokybės išvaizdą.
Peteris Vircas: „Laufen pro“ yra dizainerio gaminys, tikslingai sukurtas nepamirštant išlaidų efektyvumo ir optimizuotas keramikos gamybos procesui“.