Teisinė informacija

Laufen Bathrooms AG dėkoja jums, kad apsilankėte bendrovės tinklalapyje.  Prieš naudodamiesi mūsų internetine svetaine, atidžiai perskaitykite šias sąlygas.
Šioje teisinėje informacijoje pateikiamos prieigos prie interneto svetainės www.laufen.com, jos naudojimo  sąlygos bei tokio naudojimo pagrindu atsirandančios pareigos.

Intelektualaus turto teisės:

Visos su šiais tekstais, paveikslėliais, prekiniais pavadinimais, logotipais, grafiniais vaizdais, garsais, animacija ir vaizdine informacija, taip pat tokių elementų išdėstymais susijusios autorinės teisės ir kitos intelektualaus turto teisės priklauso Laufen Bathrooms AG.
Atkreipiame dėmesį, kad šioje internetinėje svetainėje pateikti vaizdai, logotipai ir produktų katalogai gali būti saugomi trečiųjų šalių autorinėmis teisėmis.
Šioje interneto svetainėje esančią informaciją parsisiųsti ir spausdinti galima tik privačiam nekomerciniam naudojimui. Bet koks internetinės svetainės atkūrimas, platinimas, keitimas, susiejimas ar naudojimas komerciniams tikslams yra draudžiamas be išankstinio raštiško Laufen Bathrooms AG leidimo.
Vartotojas sutinka šio tinklalapio turinį naudoti atsakingai, teisingai ir teisėtai, nemanipuliuoti ir neignoruoti autorinių teisių ir per šią internetinę svetainę gautos informacijos nenaudoti komerciniams tikslams.

Teisinga ir išsami informacija

Mes labai stengiamės nuolat atnaujinti internetinę svetainę ir pateikti kiek įmanoma teisingesnę bei išsamesnę informaciją.  Tačiau mes neprisiimame atsakomybės už informacijos išsamumą, teisingumą arba jos atitikimą konkretiems tikslams.
Atkreipkite dėmesį, kad tam tikra mūsų internetinėje svetainėje pateikiama informacija gali būti susijusi su produktais, programomis arba paslaugomis, kurių kai kuriose šalyse nėra.  Prašome kreiptis į vietinį Laufen biurą arba pardavimų partnerį, kuris pateiks daugiau informacijos apie jūsų šalyje siūlomus produktus ir paslaugas.

 

Atsakomybė

Mes neprisiimame atsakomybės už tiesioginius bei netiesioginius nuostolius, išlaidas, žalą ar reikalavimus prisiimti atsakomybę, kurie gali kilti naudojant šią internetinę svetainę arba joje lankantis.
Taip pat Laufen Bathrooms AG neprisiima atsakomybės arba įsipareigojimų už jokius nuostolius, patiriamus dėl virusų, kurie gali pakenkti jūsų kompiuterių sistemai, pasinaudojus šioje internetinėje svetainėje esančia informacija ir ją parsisiuntus. Visą internetinės svetainės turinį vartotojas parsisiunčia savo atsakomybe.
Laufen Bathrooms AG neprisiima atsakomybės už savalaikę, netrikdomą ir nepertraukiamą prieigą prie internetinės svetainės.  Mes pasiliekame teisę bet kada daryti internetinės svetainės pakeitimus arba bet kokiu būdu laikinai užblokuoti ir (arba) pašalinti jos turinį be išankstinio perspėjimo. Mes taip pat neprisiimame atsakomybės už tokių pakeitimų pasekmes.

Privatumo pareiškimas

Surinkta informacija
Laufen Bathrooms AG renka tik asmeninę informaciją, kurią savanoriškai ir konkrečiai pateikė lankytojai. Tokiai informacijai priskiriama, bet tuo neapsiribojant: vardas, pavadinimas, bendrovės pavadinimas, elektroninio pašto adresas ir telefono numeris.  
Taip pat ši internetinė svetainė renka standartinę prisijungimo informaciją, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą bei kalbą, naršymo laiką bei nukreipiantį internetinį adresą. Siekdami užtikrinti, kad internetinė svetainė būtų tinkamai administruojama, ir palengvinti naršymą, mes galime naudoti slapukus.
Laufen Bathrooms AG siekia apsaugoti šios internetinės svetainės lankytojų privatumą. Jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi atsakingai ir griežtai konfidencialiai. Mes neteiksime asmeninės informacijos jokioms trečiosioms šalims, išskyrus savo dukterines bendroves.  


Slapukai
Slapukai yra tekstinės bylos, kuriose yra informacija, leidžianti identifikuoti ne pirmą kartą apsilankančius lankytojus tik tol, kol jie yra mūsų internetinėje svetainėje. Slapukai yra saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske ir nesukelia jam jokios žalos. Mūsų internetinių puslapių slapukuose nėra jūsų asmeninės informacijos.

Slapukai gali jums padėti įvedant duomenis daugiau nei vieną kartą, palengvinti konkretaus turinio perdavimą ir padeda mums nustatyti, kurios internetu siūlomos paslaugos yra pačios populiariausios. Tai mums leidžia pritaikyti savo tinklalapius tiksliai pagal jūsų reikalavimus.

Jei norite, galite bet kada išjungti slapukus. Jums tereikia pakeisti savo naršyklės nustatymus. Naudokite interneto naršyklės pagalbos funkciją, kuri padės rasti reikalingus nustatymus.
Socialinės žiniasklaidos programos
Visą asmeninę informaciją, išskyrus informaciją, kurią jūs keliate į socialinės žiniasklaidos programas, gali skaityti, rinkti ir naudoti kiti tos socialinės žiniasklaidos programos vartotojai, kurių mes negalime kontroliuoti. Todėl mes neatsakome už tai, kaip kiti vartotojai naudoja, netinkamai naudoja ar neteisėtai pasisavina jūsų asmeninę informaciją ar kitą informaciją, kurią jūs įkeliate į socialinės žiniasklaidos programas.

Sąsajos su kitais tinklalapiais

Šiame tinklalapyje yra sąsajos ar nuorodos į kitas internetines svetaines, į kurias galima patekti iš kitų internetinių svetainių, kurios Laufen Bathrooms AG negali daryti jokios įtakos. Laufen Bathrooms AG neprisiima atsakomybės už tokių internetinių svetainių egzistavimą bei jų turinį, taip pat negali prisiimti atsakomybės už žalą bei pasekmes, kurios gali atsirasti naudojant tokį turinį arba lankantis tose internetinėse svetainėse. Visos sąsajos su kitomis internetinėmis svetainėmis skirtos tik tam, kad internetinė svetainė taptų patogesnė vartotojui.

Stebėjimas internete

Mes naudojame stebėjimo programinę įrangą, kuri padeda mums nustatyti, kiek lankytojų lankosi mūsų svetainėje ir kaip dažnai jie tą daro. Mes nenaudojame šios programinės įrangos asmeniniams duomenims arba IP adresams rinkti. Duomenys yra naudojami tik anonimiškai ir apibendrintai. Jie skirti statistikai bei mūsų svetainės tobulinimui.

Sąlygų pakeitimai

Mes pasiliekame teisę bet kada keisti ar taisyti sąlygas. Jūs, kaip šios interneto svetainės vartotojas, sutinkate su tokiais pakeitimais, todėl periodiškai turėtumėte apsilankyti tinklalapyje ir perskaityti tuo metu galiojančias sąlygas.

Galiojantys įstatymai ir jurisdikcija

Šiai internetinei svetainei galioja Šveicarijos įstatymai. Jurisdikcijos vieta yra mūsų pagrindinio biuro vieta, t. y. Laufen (Bazelio sritis, Šveicarija).