MŪSŲ ĮMONĖ

Šio giliai tradicinio šveicariško prekės ženklo charakteris pasižymi darnia dizaino, kokybės ir funkcionalumo simbioze. LAUFEN, premium klasės prekės ženklas Roca Grupės hierarchijoje, yra vienas iš pirmaujančių pasaulio gamintojų, kurioje produkcija platinama visame pasaulyje.

Įmonės kompetencija glūdi patirtyje gaminant vonios kambario įrangą. Daugiau nei 130 metų LAUFEN prekės ženklui naudojama seniausia žmonijai žinoma formuojama medžiaga, iš kurios legendiniu šveicarišku tikslumu moderniose gamyklose gaminami inovatyvūs vonios kambario įrangos produktai. Žinios apie patį vonios kambarį įgytos kartu su LAUFEN kompetencija keramikos gaminių srityje, sujungiant jas su prašmatniu dizainu. Iš pirmo žvilgsnio LAUFEN produktai išsiskiria tuo, kad jų šveicariškas dizainas sujungia dvi esmines dizaino tendencijas: emocingą itališką dizainą iš pietų ir šiaurines dizaino tikslumo ir aiškumo tradicijas.

LAUFEN kokybė pasižymi dviem aspektais: gamybos žiniomis ir didele praktine nauda, kurią įrengtas vonios kambarys suteikia klientui – tai ne visada akivaizdžiai pastebima iš karto. Šveicarijos įmonė LAUFEN gamina produktus, leidžiančius taupiai naudoti vertingą išteklių – vandenį, taip įmonė parodo savo įsipareigojimą tausoti gamtos išteklius ir vykdyti gamybą nekenkiant aplinkai.


FAKTAI IR SKAIČIAI, SUSIJĘ SU LAUFEN

Juridinė forma Korporacija
Įkūrimo metai 1892
Centrinė būstinė Laufenas, Šveicarija
Vadovas Antonio Linares (vyresnysis generalinis direktorius)
Produktų asortimentas praustuvai, unitazai, bidė, Unitazas su apiplovimo funkcija, vonios, dušų padėklai, sūkurinės sistemos, baldai, aksesuarai, maišytuvai, potinkinės sistemos
Gamybos vietos Laufenas/Šveicarija, Gmundenas/Austrija, Bechinė ir Znoimas/Čekijos Respublika
Filialai Albania, Argentina, Australia, Austria, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Brazil, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Hong Kong, Hungary, India, Italy, Latvia, Lithuania, Macedonia, Malaysia, Moldova, Montenegro, Morocco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, PR China, Romania, Serbia, Singapore, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, USA
Atstovavimas Visame pasaulyje

1892

Įkūrimo metai

+3 mln

GAMINTI KERAMINIAI GABALAI

6

Gamybos vietos

Gamyba

Turimos žinios leidžia pagaminti paties įmantriausio dizaino gaminius. Kūrimo ir gamybos procesų metu nuolat ieškome galimybių, kaip optimaliai įgyvendinti dizainą ir kokybę.

Tvarumas

LAUFEN supranta, kad didžiausią poveikį aplinkai daro perteklinis arba netinkamas medžiagų bei kitų resursų naudojimas, iš iškastinio kuro išgaunama energija.

BIM

LAUFEN suvokia, kokią didelę reikšmę būsimiems lokaliems ir globaliems statybų verslo procesams turės pastatų informacijos valdymas (BIM - Building Information Management). Daugelis šios sektoriaus dalyvių noriai investuoja savo išteklius į šią platformą. Sistema pagrįsta virtualiu modeliu, naudojančiu parametrinius objektus, ir suteikiančiu visiems statybų projekto dalyviams prieigą prie aktualios techninės informacijos viso pastato gyvavimo ciklo metu.

Referencijos

Gyvenamieji pastatai įvairiose šalyse, kuriuose sumontuoti LAUFEN gaminiai.