Pasirinkite savo šalį

Service

KONTAKTAJ

BALTIJOS ŠALIŲ BIURAS
LAUFEN NORDIC A/S
Užupio g. 30
LT-01203 Vilnius

Telefonas: 8 5 215 3076
office.vilnius@laufen.lt

SUSISIEKTI SU MUMIS

SUSISIEKTI SU MUMIS

Request general information about our company and our products.

RATE OUR PRODUCTS

RATE OUR PRODUCTS

REGISTRATION

REGISTRATION

CUSTOMER COMPLAINT RECORDED

CUSTOMER COMPLAINT RECORDED

SERVICE REQUEST

SERVICE REQUEST

Do you need to review, repair or maintain your product by our Laufen Service Specialist?

KATALOGAI

Verta panaršyti: siųskitės brošiūras, katalogus ir įvairius kitokius LAUFEN leidinius tiesiai į savo įrenginį. Arba paprašykite atsiųsti juos paštu.

ATSARGINĖS DALYS

Pasinaudokite internetiniu LAUFEN atsarginių dalių katalogu. Šiuo metu galime pasiūlyti katalogus tik keramikos gaminiams, maišytuvams ir baldams.

SALONAI

Palieskite juos: suraskite, kur galite apčiuopiamai patirti LAUFEN produktus. Tikimės, kad artimiausias salonas yra visai netoli jūsų.

PADALINIAI

Pagrindinė LAUFEN buveinė yra Laufeno miestelyje netoli Bazelio, Šveicarijoje. Dar trys keramikos gamyklos yra Austrijoje ir Čekijoje. Nuo tradicijų nenusisukusios, tačiau tuo pačiu ir itin modernios gamyklos drauge per metus iškepa virš 3 milijonų sanitarinės keramikos gaminių.

SERTIFIKATAI

Iš čia galite atsisiųsti visų keramikos gaminių bei kitų produktų kategorijų sertifikatus, Eksploatacinių savybių deklaracijas ir kt.

BIM

LAUFEN suvokia, kokią didelę reikšmę būsimiems lokaliems ir globaliems statybų verslo procesams turės pastatų informacijos valdymas (BIM - Building Information Management). Daugelis šios sektoriaus dalyvių noriai investuoja savo išteklius į šią platformą. Sistema pagrįsta virtualiu modeliu, naudojančiu parametrinius objektus, ir suteikiančiu visiems statybų projekto dalyviams prieigą prie aktualios techninės informacijos viso pastato gyvavimo ciklo metu.