TVARUMAS PER INOVACIJAS IR DIZAINĄ

LAUFEN supranta, kad didžiausią poveikį aplinkai daro perteklinis arba netinkamas medžiagų bei kitų resursų naudojimas, iš iškastinio kuro išgaunama energija. Todėl jos tvarumo strategija orientuota į tris sritis:

Nulinių atliekų ("Zero Waste") politika visose gamyklose: tai įsipareigojimas nuolat tobulinti gamybos procesus, optimizuojant žaliavų naudojimą ir eliminuojant atliekas.

Energijos vartojimo efektyvumo didinimas: šilumos rekuperacijos technologijos naudojimas gamyklose; perėjimas prie švarios energijos.

Produktų ir medžiagų inovacijos: kiekvieno naujo produkto kūrimo proceso kertiniai elementai yra dėmesys inovacijoms, kompleksiškas požiūris į dizainą ir giliai įsišaknijusi bendradarbiavimo kultūra. Todėl LAUFEN gali pasiūlyti pilnus vonios kambario sprendimus, kurie apjungia komfortą, ilgą tarnavimo laiką, vandens ir energijos sąnaudų ekonomiją bei itin lengvą priežiūrą.

LAUFEN tvaraus vystymosi įsipareigojimas yra įtvirtintas šio prekinio ženklo vizijoje: būti geriausiu premium klasės vonios kambario prekės ženklu ir augti tvariai bei atsakingai. Taigi, LAUFEN ir ateityje įsipareigoja laikytis holistinio požiūrio į savo produktų gyvavimo ciklą, kurdama strategijas, kaip tobulinti visus etapus:

1

GAMYBA


'- ŽALIAVŲ TIEKIMAS

'- ŽALIAVŲ TRANSPORTAVIMAS

'- GAMYBA

2

LOGISTIKA IR MONTAVIMAS


'- PERVEŽIMAI IKI NAUDOJIMO VIETOS

'- MONTAVIMAS

'- PAKAVIMAS

3

NAUDOJIMAS


'- EKSPLOATACINĖS ENERGIJOS IR VANDENS SĄNAUDOS

'- VALYMAS, PRIEŽIŪRA IR REMONTAS

4

TARNAVIMO LAIKO PABAIGA


'- IŠMONTAVIMAS

'- IŠVEŽIMAS

5

PAKARTOTINIS PANAUDOJIMAS


'- UTILIZAVIMAS

'- PERDIRBIMO GALIMYBĖS