KAIP PAVERSTI VONIOS KAMBARĮ GYVA APLINKA

Šio itin tradicinio šveicariško prekės ženklo savitumas atspindi dizaino, kokybės ir funkcionalumo simbiozę. LAUFEN – aukščiausios kokybės prekės ženklas po ROCA skėčiu, yra vienas pasaulyje pirmaujančių gamintojų, turinčių prekybos tinklą visame pasaulyje.

Įmonės kompetencija glūdi patirtyje gaminant vonios kambario įrangą. Daugiau nei 125 metų LAUFEN prekės ženklui naudojama seniausia žmonijai žinoma formuojama medžiaga, iš kurios legendiniu šveicarišku tikslumu moderniose gamyklose gaminami inovatyvūs vonios kambario įrangos produktai. Žinios apie patį vonios kambarį įgytos kartu su LAUFEN kompetencija keramikos gaminių srityje, sujungiant jas su prašmatniu dizainu. Iš pirmo žvilgsnio LAUFEN produktai išsiskiria tuo, kad jų šveicariškas dizainas sujungia dvi esmines dizaino tendencijas: emocingą itališką dizainą iš pietų ir šiaurines dizaino tikslumo ir aiškumo tradicijas.

LAUFEN kokybė pasižymi dviem aspektais: gamybos žiniomis ir didele praktine nauda, kurią įrengtas vonios kambarys suteikia klientui – tai ne visada akivaizdžiai pastebima iš karto. Šveicarijos įmonė LAUFEN gamina produktus, leidžiančius taupiai naudoti vertingą išteklių – vandenį, taip įmonė parodo savo įsipareigojimą tausoti gamtos išteklius ir vykdyti gamybą nekenkiant aplinkai.

FAKTAI IR SKAIČIAI, SUSIJĘ SU LAUFEN

Juridinė forma Korporacija
Įkūrimo metai 1892
Centrinė būstinė: Laufenas, Šveicarija
Vadovas: Antonio Linares (vyresnysis generalinis direktorius)
Darbuotojų skaičius: 2.500
Produktų asortimentas: praustuvai, unitazai, bidė, vonios, dušų padėklai, sūkurinės sistemos, baldai, aksesuarai, maišytuvai
Gamybos vietos: Laufenas/Šveicarija, Vilhelmsburgas ir Gmundenas/Austrija, Bechinė ir Znoimas/Čekijos Respublika